Önsöz

“Ambalajsız marka, markasız ambalaj olmaz.” Markanızın ambalajını,

ambalajda markalaşmış “Digifox” ile çözün.

Digifox hizmet süresince müşteri portföyünün uygun ve ekonomik ambalaj üretimini kalite ile birleştirerek sektörde tercih edilen isimlerden biri olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Üretimlerimizin her aşamasında,  rekabetçi maliyetler, zamanda teslimat gibi  müşteri isteklerinin yanı sıra ; güvenirlik, ekonomik, estetik, kullanım amacına uygun , doğa dostu olma noktalarından ödün vermeden her kesimin mutlak mutluluğunu ilke edindik.

Buna paralel olarak üretim parkurumuzda teknik ve teknolojik gelişmeleri kullanarak malzeme ve zaman tasarrufu yapmayı amaç edindik. Bu gelişmeleri ise müşterilerimiz ile paylaşarak hem memnuniyetlerini, hem de yıllık paketleme maliyetlerini düşürdük, düşürmeye de devam edeceğiz.

Günümüzde ambalaj gerek kullanım sahası çeşitlemesi olarak gerekse satış, reklam, ve promosyon çalışmalarının vazgeçilmez malzemesi olması nedeni ile artan bir değer ve önem kazanmıştır. “Ambalajsız marka, markasız ambalaj olmaz ©”.

Sadece bu nedenlerden dolayı; tüketim amacına uygun, çevre ile barışık bir üretim yapılırken hijyenik, estetik ve ekonomik dengenin de sağlanması değiştirilemez bir kural olarak benimsenmelidir.

Firmamızın paralel bir diğer başarısı ise dünden bu güne oluşturduğu müşteri portföyünde devamlılığı sağlayabilmesi ve bu devamlılık ile geliştirilen müşteri portföyünün stabil tutulabilmesi için her daim standartların geliştirilmesini, yeni teknolojiyi kullanmasıdır. Rekabetin çok güçlü olduğu sektörümüzde, ilgili paralellik firmamız adına bir övünç ve müşterilerimiz adına bir güven kaynağıdır.

Portföyümüzde bulunan üretimlerimizin tamamı Sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda, tüm görsel ve teknik bilgileri kapsamaktadır. Amacımız tüm paketleme ihtiyaçlarınızı sizleri yormadan, bilgi ve tecrübe birikimimiz ile cevaplandırabilmek.

Saygılarımızla,

Digifox Label & Hanger