Slider Image
Ambalajsız marka, markasız ambalaj olmaz. Markanızın ambalajını, ambalajda markalaşmış "Digifox" ile çözün.

Ambalaj - Kutu

Karton,Mukavva,Micro Oluklu Mukavva,PP,PE veya Asetat gibi bir çok hammaddeden Ürünleriniz ve Promosyonlarınız için özel...
Daha Fazla

Karton Etiket

Ofset,Serigraf,Folyo ve bunun gibi her türlü baskı sitemine sahip organizasyonumuz içinde ,Değişken verilere sahip etiketlerinizi dijital...
Daha Fazla

Dokuma Etiket

Farklı dokuma seçenekleri ve faklı tür iplikler ile gökkuşağından bir demet rengin dokunuşu , markanıza artı değer kazandıracaktır.
Daha Fazla
A generic brand cant exist without a package, and a generic brand should use a generic brand package,so the resolution to your brand is the branded package Digifox.

Packagins - Boxes

Cardboard, Micro Corrugated Cardboard, Plastic materials are conducted with as many raw material production, can produce a special box for your products and promotions.
More

Swing Tickets/Hangtags

Cardboard label with a very wide field of application of the label type, offset, silk screen, hot foil and so on can easily be produced in any printing system of the organization have.
Read more...

Woven Labels

Our production team has created as a result of diversity, woven labels, to give added value to your brands touch the rainbow almost done.Woven labels, positive add value to your brand look forward to your request.
More